hlavníinzerátynapište námdotazyodkazy 
 Dnes je  10.12.2018  English Help
DATABÁZE PŘÍJMENÍ

DATABÁZE PŘÍJMENÍ - Příjmení přidaná během posledních 30 dnů.

PŘÍJMENÍ OBEC OBLAST PŘIDÁNO
PTÁČEK Černčice Louny 9.12.2018
WIDDER  sila-jeho-rodokmen Hradec nad Moravicí, Vídeň Opava 9.12.2018
MAJEWSKI  sila-jeho-rodokmen Słupiec, Opava Jiná oblast 9.12.2018
KOSTRZEWA  sila-jeho-rodokmen Wola Radlowska, Opava Jiná oblast 9.12.2018
MUSILA  sila-jeho-rodokmen Opava, Dolní Životice, Hertice, Holasovice Jiná oblast 9.12.2018
BENČÍK Praha Praha 5.12.2018
FILIPI Otradov (Chrudim), Proseč (Skuteč) Jiná oblast 4.12.2018
HERÁK Teplice, Brtnice, Slovensko Jiná oblast 3.12.2018
DIMT Moravský Karlov Jiná oblast 1.12.2018
FREUNDE Třeboň Jiná oblast 30.11.2018
FREUNDE Děčín Děčín 30.11.2018
VANĚK Děčín Děčín 30.11.2018
GRACIAS Drnovice, Sebranice Blansko 29.11.2018
ČERNÝ Kladruby Rokycany 26.11.2018
WEBER (PAK VEBR) Jöhstadt (sasko), Kaznějov Jiná oblast 26.11.2018
VČALA Kopidlo Plzeň 26.11.2018
KOZEL Výrov Plzeň 26.11.2018
KUNST Úherce Louny 26.11.2018
SCHMID (PAK SCHMIED) Slavětín Louny 26.11.2018
JEŘÁBEK Vojnův Městec Žďár nad Sázavou 26.11.2018
JIRKA Radostín (český Radostín) Žďár nad Sázavou 26.11.2018
BARTŮNĚK České Rybné Chrudim 26.11.2018
APPEL (APPL) Třebařov Ústí nad Orlicí 26.11.2018
KREJČÍ Částkov u Nasavrk Chrudim 26.11.2018
MAREŠ Podhořany Chrudim 26.11.2018
ZBROJ Studce Nymburk 26.11.2018
BUZEK Soběslav Tábor 26.11.2018
PECINOVSKÝ Neustupov, Zvěstov Benešov 26.11.2018
TRAMBA Malý Bor (pak Jetenovice) Klatovy 26.11.2018
TIPPL  www.myheritage.cz/site-family-tree-505964791/tippl Praha Jiná oblast 25.11.2018
FABIÁN Zubří Jiná oblast 25.11.2018
KLIMEŠ Rojšín Český Krumlov 24.11.2018
PLÁNSKÝ Rojšín Český Krumlov 24.11.2018
PAUZAROVÁ Rojšín Český Krumlov 24.11.2018
BLATTERBAUER Rojšín Český Krumlov 24.11.2018
SLÁDKOVÁ Rojšín Český Krumlov 24.11.2018
SLÁDEK Rojšín Český Krumlov 24.11.2018
ANDRASCHKO Zbytiny Prachatice 24.11.2018
POP Zábrdí, Zbytiny Prachatice 24.11.2018
POPOVÁ Křenov, Zábrdí Jiná oblast 24.11.2018
CHADIM Janovice Pelhřimov 24.11.2018
CHADIM Janovice Pelhřimov 24.11.2018
DOLEŽALOVÁ Janovice Pelhřimov 24.11.2018
ZABLOUDILOVÁ Libkova Voda Pelhřimov 24.11.2018
KOSOVÁ Česlistná Pelhřimov 24.11.2018
VÁŇOVÁ Mezná Pelhřimov 24.11.2018
KAČEROVÁ Bor Pelhřimov 24.11.2018
KOCIÁNOVÁ Česlistná Pelhřimov 24.11.2018
RŮNA Libkova Voda Pelhřimov 24.11.2018
MIŠKOVÁ Česlistná Pelhřimov 24.11.2018
MIŠKA Česlistná Pelhřimov 24.11.2018
JÍRŮ Vlásenice-drbohlavy Pelhřimov 24.11.2018
EISNER Vlásenice-drbohlavy Pelhřimov 24.11.2018
EISNEROVÁ Vlásenice-drbohlavy Pelhřimov 24.11.2018
LISA Česlistná Pelhřimov 24.11.2018
BEČKOVÁ Vlásenice-drbohlavy Jiná oblast 24.11.2018
JŮNOVÁ Ctiboř, Vlásenice-drbohlavy Pelhřimov 24.11.2018
BEČKA Česlistná Pelhřimov 24.11.2018
JŮN Ctiboř, Častrov, Vlásenice-Drbohlavy Pelhřimov 24.11.2018
LISOVÁ Vlásenice-drbohlavy Pelhřimov 24.11.2018
GRŰNER (GRÜNER) Děčín Jiná oblast 23.11.2018
KLABAČKA Ceske Budejovice České Budějovice 23.11.2018
ŠINÁKL Otěvěk České Budějovice 23.11.2018
ŠINÁKL Čakovec, Trhové Sviny České Budějovice 23.11.2018
SVATOŠ Lišov České Budějovice 23.11.2018
ŠINDELÁŘ Lišov České Budějovice 23.11.2018
ŠINDELÁŘ Libnič České Budějovice 23.11.2018
SVATOŠ Libnič České Budějovice 23.11.2018
ŠINÁKL Budejovice České Budějovice 23.11.2018
FAITL Hluboká nad Vltavou České Budějovice 23.11.2018
BLAŽEK Hrdějovice České Budějovice 23.11.2018
ŠAFÁŘ Štěpánov České Budějovice 23.11.2018
PAVELEC Horní Poříčí Jiná oblast 23.11.2018
FAITL Hrdejovice České Budějovice 23.11.2018
URBAN Hradostrimetice Jiná oblast 23.11.2018
MAREK Horažďovice Plzeň 23.11.2018
KUKAČKA Ceske Budejovice České Budějovice 23.11.2018
STRNAD Kojákovice České Budějovice 23.11.2018
VEDRAL Cerveny Hradek (kourim) Kolín 23.11.2018
VEDRAL Ceske Budejovice České Budějovice 23.11.2018
HEDÁNEK Cheb Cheb 21.11.2018
KUČERA Svinná Ústí nad Orlicí 20.11.2018
HABIGER Němčice Svitavy 20.11.2018
SEDLÁČEK Morašice Svitavy 20.11.2018
ŠAFÁŘ Pudilka Svitavy 20.11.2018
SEDLÁČEK Němčice Svitavy 20.11.2018
DRAHORÁD Náchod 20.11.2018
DRAHORÁD Bohuslavice nad Metují Jiná oblast 20.11.2018
CÍFKA  www.lubomirnovy.eu/NewRod/index.htm Třebíz Kladno 18.11.2018
DRAKOUN (DRAGOUN)  www.lubomirnovy.eu/NewRod/index.htm Dřínov Kladno 18.11.2018
RŮŽIČKA Milovice Mladá Boleslav 17.11.2018
KORBEL Benátky nad Jizerou Mladá Boleslav 17.11.2018
KONVALINA, KONVALINOVÁ Chvojenec, Prachovice Jiná oblast 17.11.2018
KÖNIG Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 17.11.2018
KOHOUT Chrudim, Pardubice Jiná oblast 17.11.2018
KÁLECKÝ Krásnoves, Niměřice Mladá Boleslav 17.11.2018
JIROUT Bohdaneč, Chrudim Jiná oblast 17.11.2018
BÁRTA Kolín Kolín 17.11.2018
KALENDA Kolín Kolín 17.11.2018
SUCHÝ Svratka, Chrudim Jiná oblast 17.11.2018
JEŽEK Třibřichy, Kolín, Náchod Jiná oblast 17.11.2018
BENDL Praha Praha 17.11.2018
ZNAMÍNKO Písek, Hradec Králové Jiná oblast 17.11.2018
KOUDA, KOUDOVÁ Benátky nad Jizerou Mladá Boleslav 17.11.2018
KARAS Podmokly, Kolín Jiná oblast 17.11.2018
NOVÁK Habry Havlíčkův Brod 17.11.2018
CHARVÁT, CHARVÁTOVÁ Benešovice, Choltice Pardubice 17.11.2018
BOČEK Velké Křepiny, Táchov, Dolní Město, Leštinka Praha, Rychvald, Poděbrady Pelhřimov 16.11.2018
BOČEK Velké Křepiny, Táchov, Dolní Město, Leštinka Praha, Rychvald, Poděbrady Pelhřimov 16.11.2018
MĚCHURA Úlehle Fara Češtice Strakonice 14.11.2018
ČECH Pacov, Cetoraz Praha 14.11.2018
ERLER Roudnicko Praha-západ 14.11.2018
KUČERA Jednov-suchdol, Čunín Jiná oblast 13.11.2018
STRAUSS Sklářská Města (květná Strání, Uhrovec, Velké Losiny, Rapotín, Světlá nad Sázavou) Jiná oblast 13.11.2018
GÖTZ Sklářská města (Janštejn, Loukov, Slavětínské Hutě, Květná Strání) Jiná oblast 13.11.2018
STECKBAUER sklářská města (Branná-Goldstein, Protivanov, Úsobrno, Květná, Uhrovec) Jiná oblast 13.11.2018
KOHOUTEK Český Rudolec, Matějovec, Tis, Strání, Květná, Uhrovec Jiná oblast 13.11.2018
PAROULEK Cetkovice, Vanovice Jiná oblast 13.11.2018
MACKŮ Lysice, Černá Hora, Brno, Boskovice Jiná oblast 13.11.2018
SOKOLÍČEK Staré Město na Moravě, Hlinsko, Chotěboř, Litomyšl Jiná oblast 13.11.2018
VAŇÁČEK Brno Líšeň Brno 12.11.2018
VAŇÁČEK Mokrá Horákov Jiná oblast 12.11.2018
HAJEK Leskovec Vsetín 11.11.2018
HAJEK Halenkov Vsetín 11.11.2018
HAJEK Hovezi Vsetín 11.11.2018
ŘÍHA  michal.cech.sweb.cz/ Borovnice České Budějovice 11.11.2018
ROUBÍK  michal.cech.sweb.cz/ Borovnice České Budějovice 11.11.2018
PARTISCH JAN Maršíkov Šumperk 10.11.2018
JURNÍKOVÁ MARIE Slatinky Prostějov 10.11.2018
BUIGL JOSEF Slatinky Prostějov 10.11.2018
ŠTASTNÁ FRANTIŠKA Čechy pod Kosířem Prostějov 10.11.2018
JURNÍK VILÉM Čechy pod Kosířem Prostějov 10.11.2018
JURNÍKOVÁ ROSALIE Čechy pod Kosířem Prostějov 10.11.2018
MLČOCHOVÁ JOSEFA Pěnčín Prostějov 10.11.2018
BUIGL LEOPOLD Čechy pod Kosířem Prostějov 10.11.2018
GRUMLÍKOVÁ MARIE Lípy Olomouc 10.11.2018
JURNÍK Slatinky Prostějov 10.11.2018
HRDLIČKA Grymov Přerov 10.11.2018
HRDLIČKA Pavlovice Přerov 10.11.2018
HRDLIČKA Sušice Přerov 10.11.2018
HRDLIČKA Radslavice Přerov 10.11.2018
Rodopis.cz
Copyright © 2018 Rodopis.cz
Všechna práva autorů vyhrazena
Poslední aktualizace: 25.5.2018