hlavníinzerátynapište námdotazyodkazy 
 Dnes je  22.7.2018  English Help
DATABÁZE PŘÍJMENÍ

DATABÁZE PŘÍJMENÍ - Příjmení přidaná během posledních 30 dnů.

PŘÍJMENÍ OBEC OBLAST PŘIDÁNO
BEJBLÍK Choustník Tábor 21.7.2018
PROKOPEC  www.myheritage.cz/site-50117591/beran Jamné N/orl, Orličky Ústí nad Orlicí 19.7.2018
HRDÝ  www.myheritage.cz/site-50117591/beran Němčice N/Hanou Prostějov 19.7.2018
POUK, PAUK  www.myheritage.cz/site-50117591/beran Bystřec, Jablonné N/orl Ústí nad Orlicí 19.7.2018
BERAN  www.myheritage.cz/site-50117591/beran Výprachtice, Horní Heřmanice, Dolní Heřmanice, Koburk, Dlouhá Třebová Ústí nad Orlicí 19.7.2018
CHOC Kladno Kladno 18.7.2018
JOUJA Kladno Kladno 18.7.2018
KOLÁŘ Kladno, (příbram) Kladno 18.7.2018
BARTOŠEK JOSEF Hranice, Nová 1824 Jiná oblast 16.7.2018
BARTOŠEK JOSEF Šternberk, Zahradní č.6 Jiná oblast 16.7.2018
GROSS  www.myheritage.com/site-family-tree-514255 Havlíčkův Brod 16.7.2018
KÖNIG  www.myheritage.com/site-family-tree-514255 Raudnitz Jiná oblast 16.7.2018
RIHY  www.myheritage.com/site-family-tree-514255 Vysoke Myto Pardubice 16.7.2018
POKORNÝ  https://www.myheritage.cz/site-family-tree-301161981/smutny Zvole nad Pernštejnem Jiná oblast 13.7.2018
BOUŠKA  https://www.myheritage.cz/site-family-tree-301161981/smutny Pustá Kamenice Jiná oblast 13.7.2018
PEŤA  https://www.myheritage.cz/site-family-tree-301161981/smutny Zastávka u Brna Jiná oblast 13.7.2018
BOCHNÍČEK  https://www.myheritage.cz/site-family-tree-301161981/smutny Lukovany Jiná oblast 13.7.2018
SMUTNÝ  https://www.myheritage.cz/site-family-tree-301161981/smutny Lukovan, Senorady Jiná oblast 13.7.2018
BRODOVÁ RENATA Petřvald Karviná 12.7.2018
BENEŠ FRANTIŠEK Pelhřimov Pelhřimov 10.7.2018
JECH, SLIMÁK Podkarpatská Rus - Ladomírova Slovensko 9.7.2018
SOUCHA Nový Etynk, Drunč, Pelhřimov Pelhřimov 9.7.2018
DROBNÝ Kochánky nad Jizerou Mladá Boleslav 9.7.2018
MATYS Kozí Hory Jiná oblast 9.7.2018
ROCHL, ROCHLA Osek Jiná oblast 2.7.2018
POLÁK Buk Jiná oblast 2.7.2018
MIKULA Buk, Přerov, Radvanice, Veseličko, Šenov u Nového Jičína, Pavlovice Jiná oblast 2.7.2018
SEIGOVÁ Nový Jičín, Valašské Meziříčí Jiná oblast 2.7.2018
CHUDĚJ Velké Karlovice, Krásno nad Bečvou, Prostřední Bečva Jiná oblast 2.7.2018
MOŠ Valašské Meziřičí, Nový Jičín Jiná oblast 2.7.2018
KRAMERIUS  ne Rakovník, Praha Jiná oblast 1.7.2018
ZGODOVÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
ZGODA Kojetín Přerov 28.6.2018
VOŘÍŠKOVÁ Čimice Klatovy 28.6.2018
VOŘÍŠEK Čimice Klatovy 28.6.2018
TELIČKOVÁ Křenovice Přerov 28.6.2018
ŠULC Mirotice Písek 28.6.2018
ŠPATINOVÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
ŠMRHOVÁ Rabí Klatovy 28.6.2018
ŠMRHA Rabí Klatovy 28.6.2018
SVODOVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
SOCHOROVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
SOCHOR Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
SKŘIVÁNKOVÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
SKŘIVÁNEK Kojetín Přerov 28.6.2018
SKOŘEPOVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
KŘEČKOVÁ Líšov České Budějovice 28.6.2018
KŘEČEK Líšov Jiná oblast 28.6.2018
ROKOS Mysletín Pelhřimov 28.6.2018
ROKOSOVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
ROKOS Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
RIPPEROVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
PROCHÁZKOVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
POLEŠANSKÁ Křenovice Přerov 28.6.2018
POKORNÁ Kladno Kladno 28.6.2018
PÍSKOVSKÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
PÍSKOVSKÝ Kojetín Přerov 28.6.2018
PÍCHOVÁ Rabí Klatovy 28.6.2018
JECHLOVÁ Český Krumlov Český Krumlov 28.6.2018
ŠIKL Duchcov Teplice 28.6.2018
PETRÁČKOVÁ Květinov Havlíčkův Brod 28.6.2018
PETRÁČEK Květinov Havlíčkův Brod 28.6.2018
PETRÁČEK Duchcov Teplice 28.6.2018
PALIČKOVÁ Kojetín Jiná oblast 28.6.2018
PALIČKA Kojetín Přerov 28.6.2018
WEISS Písek Písek 28.6.2018
MELICHAROVÁ Ústí Jihlava 28.6.2018
NOVOTNÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
NOVÁKOVÁ Okrouhlička, Skřivánek Havlíčkův Brod 28.6.2018
NOVÁK Okrouhlička, Skřivánek Havlíčkův Brod 28.6.2018
SEMSCHOVÁ Luka Česká Lípa 28.6.2018
STŘÍŽKOVÁ Hluboká nad Vltavou České Budějovice 28.6.2018
STŘÍŽEK Hluboká nad Vltavou České Budějovice 28.6.2018
MAYOVÁ Herálec, Květinov Havlíčkův Brod 28.6.2018
MAY Herálec, Květinov Havlíčkův Brod 28.6.2018
MAYOVÁ Kravaře Česká Lípa 28.6.2018
MASTÍK Svinná Ústí nad Orlicí 28.6.2018
MASTÍK Záměl Rychnov nad Kněžnou 28.6.2018
ŠOULOVÁ Rohanov Prachatice 28.6.2018
LEŠÁKOVÁ Nová Ves, Víska Strakonice 28.6.2018
LEŠÁK Nová Ves, Víska Strakonice 28.6.2018
KRYBUSOVÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
KRYBUS Kojetín Přerov 28.6.2018
KREJSOVÁ Popůvky Přerov 28.6.2018
KREJSA Popůvky Přerov 28.6.2018
KOČIČKOVÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
KASALOVÁ Litomyšl Svitavy 28.6.2018
KASALOVÁ Větrný Jeníko Jihlava 28.6.2018
KASAL Litomyšl Svitavy 28.6.2018
KASAL Vyskytná, Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
HRUBÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
HODAČOVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
HLAVINKOVÁ Uhřičice Přerov 28.6.2018
HANUŠ Lhota pod Kůstrým Tažovice Jiná oblast 28.6.2018
MAJER Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
FONTANOVÁ Vjihlava, Větrný Jeníkov, Vyskytná Jihlava 28.6.2018
FONTANA Větrný Jeníkov, Plandry, Jihlava Jihlava 28.6.2018
EBERTOVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
EBERT Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
VÁCHOVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
VÁCHA Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
PALÁNOVÁ Kalhov, Větrný Jeníko Jihlava 28.6.2018
PALÁN Kalhov, Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
VŠETIČKA Křenovice Přerov 28.6.2018
ŠEBESTÍKOVÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
ŠEBESTÍK Kojetín Přerov 28.6.2018
ŠKRONÍČKOVÁ Křenovice Přerov 28.6.2018
ŠKRONÍČEK Křenovice Přerov 28.6.2018
DRAGOUN Proseč, Záhoří Chrudim 28.6.2018
DRAGOUN Napajedla Zlín 28.6.2018
VACHULKOVÁ Drážov Strakonice 28.6.2018
VACHULKA Drážov Strakonice 28.6.2018
DOLÍŠKOVÁ Lhota pod Kůstrým Strakonice 28.6.2018
DOLÍŠKA Lhota pod Kůstrým Strakonice 28.6.2018
DVOŘÁKOVÁ Křenovice Přerov 28.6.2018
DVOŘÁK Křenovice Přerov 28.6.2018
DVOŘÁKOVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
DVOŘÁK Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
COUFALOVÁ Větrný Jeníko Jihlava 28.6.2018
COUFALOVÁ Uhřičice Přerov 28.6.2018
COUFAL Uhřičice Přerov 28.6.2018
DADÁKOVÁ Hrubčice Prostějov 28.6.2018
DADÁK Hrubčice Prostějov 28.6.2018
BURDOVÁ Větrný Jeníkov Jihlava 28.6.2018
BLAŽKOVÁ Stachy Prachatice 28.6.2018
BLAŽKA Stachy Prachatice 28.6.2018
BLAŽKOVÁ Žihobce Klatovy 28.6.2018
BLAŽKA Žihobce Klatovy 28.6.2018
BLAŽKOVÁ Lnáře, Nihošovice Strakonice 28.6.2018
BLAŽKA Lnáře, Nihošovice Strakonice 28.6.2018
DRAGOUNOVÁ Křenovice, Kojetín, Bezměrov Jiná oblast 28.6.2018
DRAGOUN Křenovice, Kojetín, Bezměrov Jiná oblast 28.6.2018
BLAŤÁKOVÁ Křenovice Přerov 28.6.2018
BLAŤÁK Křenovice Přerov 28.6.2018
ŽIVNÝ Kojetín Přerov 28.6.2018
ŽIVNÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
MALOVANÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
MALOVANÝ Kojetín Přerov 28.6.2018
BISKUP Kojetín Přerov 28.6.2018
BEČVÁŘOVÁ Humpolec Pelhřimov 28.6.2018
BABIÁNKOVÁ Rožnov pod Radhoštěm Vsetín 28.6.2018
BAJEROVÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
BAJER Kojetín Přerov 28.6.2018
ARNOŠTOVÁ Kojetín Přerov 28.6.2018
ARNOŠT Kojetín Přerov 28.6.2018
ALSCHBAUEROVÁ Mirotice Písek 28.6.2018
ALSCHBAUER Mirotice Písek 28.6.2018
SÁZEL Křenovice, Stříbrnice, Hruška Přerov 25.6.2018
PINDEŠ Pohranice Jiná oblast 24.6.2018
CAVALLAR Praha, Ustí nad Labem Jiná oblast 23.6.2018
PILAŘOVÁ Ústí nad Labem Jiná oblast 22.6.2018
Rodopis.cz
Copyright © 2018 Rodopis.cz
Všechna práva autorů vyhrazena
Poslední aktualizace: 25.5.2018